Detail Garage – Auto SPA – Wrocław

logo-detail-garage.
logo-detail-garage.

Zadzwoń i o trzymaj rabat

Kod rabatowy: -

Nasze codzienne obowiązki obejmują opiekę nad różnymi modelami pojazdów, co wiąże się z różnymi wymaganiami Naszych Klientów. Dlatego też ciągle rozszerzamy naszą ofertę, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania właścicieli różnych modeli samochodów. Ostatnio do naszych Partnerów dołączyło Detail Garage Auto Spa z Wrocławia, które pomaga nam w kompleksowej opiece zarówno nad zewnętrznymi powierzchniami, jak i wnętrzem samochodów.

logo-detail-garage

 

Od dzisiaj Detail Garage Auto Spa z Wrocławia jest w gronie Partnerów Top-Auto.com.pl.

 

Detail Garage Auto Spa kim są?

Detail Garage Auto Spa to profesjonalne studio, które oferuje kompleksowe usługi z zakresu auto detailingu. To miejsce, gdzie dba się o każdy szczegół, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodów. Wśród usług, które oferują, znajdują się:

 • Oczyszczanie wnętrz samochodów,
 • Czyszczenie tapicerki metodą parową,
 • Konserwację elementów ze skóry, winylu i drewna,
 • Profesjonalny serwis dachów typu cabrio.
   
   

Usługi, które oferuje Detail Garage Auto Spa, obejmują także poprawienie wyglądu powłoki lakierniczej samochodu, w tym polerowanie i odnawianie lakieru. Detail Garage Auto Spa korzysta z najlepszych jakościowo wosków naturalnych i syntetycznych oraz specjalnych powłok kwarcowych i ceramicznych, aby zapewnić najlepsze rezultaty swoim usługom.

Zespół specjalistów w Detail Garage Auto Spa korzysta z najlepszych narzędzi i kosmetyków samochodowych, aby zwiększyć walory estetyczne i użytkowe pojazdu oraz przedłużyć jego żywotność. Ich specjalnością jest dbanie o samochód od podstaw, od wewnątrz po zewnątrz.

 

Usługi Detail Garage Auto Spa

Firma specjalizuje się w różnorodnych usługach konserwujących pojazdy, włączając w to:

 • Mycie pojazdów,
 • Renowację lakierów,
 • Zabezpieczanie lakierów,
 • Zabezpieczanie felg,
 • Zabezpieczanie szyb,
 • Zabezpieczanie dachów typu cabrio,
 • Pranie tapicerek samochodowych,
 • Czyszczenie skór,
 • Ozonowanie – usuwanie nieprzyjemnych zapachów,
 • Renowację reflektorów.

 

Detail Garage Auto Spa zapewnia fachowe i skuteczne wykonanie każdej z powyższych usług, dzięki czemu samochody zawsze będą prezentować się jak nowe i cieszyć się lepszą ochroną. Zachęcamy do nawiązania współpracy.

 

CanLock to skuteczne narzędzie do zabezpieczania samochodów przed kradzieżą.

Aby skutecznie zabezpieczyć kosztowne auto przed kradzieżą, lokalizator GPS nie wystarczy. W poszukiwaniu systemów antykradzieżowych, swój wzrok warto zwrócić przede wszystkim na urządzenia, które opierają swoje działanie na magistrali CAN, w którą wyposażone jest każe obecnie produkowane auto.

CanLock produkowany przez Zabezpiecz-Auto.pl wykorzystuje ten system transmisji danych i blokuje komponenty, które są niezbędne do uruchomienia silnika i odjechania samochodem – może być to np. układ zapłonowy, ale również skrzynia biegów.

Autoryzacja, w zależności od wersji zainstalowanego urządzenia, może przebiegać na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest ustalony kod PIN, który wykorzystuje fabryczne przyciski samochodu, manetki oraz pedały – nie ma więc konieczności instalacji dodatkowej, rzucającej się w oczy i jednoznacznie wskazującej na obecność zabezpieczenia, klawiatury.

Zabezpiecz-Auto.pl blokada antykradzieżowa

Skuteczna blokada antykradzieżowa do samochodów.

Poza tym, właściciel samochodu może odblokować system zabezpieczający również przy pomocy wygodnego breloczka Bluetooth lub aplikacji mobilnej, które w wersji CanLock PRO posiada również szereg innych opcji, takich jak np. zdalne uruchomienie pojazdu.

 

Zalety zabezpieczenia antykradzieżowego do samochodów

 • Odporność na nowoczesne metody kradzieży

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym,  CanLock w pełni chroni auto przed kradzieżami metodą „na walizkę”, „na kopiowanie kluczyków” lub „na lawetę”. Ponadto urządzenie jest odporne na działanie wszelkiego rodzaju zagłuszaczy sygnału GPS oraz detektorów fal.

 • Możliwość przekładania do innego auta

Jeśli samochody to Twoja słabość, to nie będziesz musiał ponawiać zakupu urządzenia CanLock w przypadku, w którym postanowisz zmienić auto na inne. Immobilizer CAN od Zabezpiecz-Auto.pl może być przekładany między autami, wyposażonymi w magistralę CAN.

 • Bezpieczeństwo dla konstrukcji samochodu

W przeciwieństwie do mechanicznych zabezpieczeń antykradzieżowych, montaż urządzenia CanLock nie wymaga ingerencji w elektronikę lub ruchome komponenty mechaniczne auta. Dzięki temu nie ma ryzyka, że zabezpieczenie antykradzieżowe uszkodzi silnik, kolumnę kierowniczą lub skrzynię biegów. Dodatkowo, CanLock posiada wszelkie wymagane prawem europejskim atesty i homologację.

 • Zachowana fabryczna gwarancja

Montaż zabezpieczenia CanLock jest przeprowadzany przez profesjonalistów – nie ma konieczności przecinania wiązki elektrycznej auta oraz wiercenia otworów w nadwoziu, co mogłoby pozbawić samochód fabrycznej gwarancji. W przypadku drogich aut, jakimi bez wątpienia są samochody, mogłoby to być szczególnie bolesne i kosztowne.

 • Możliwość rozbudowy

W zależności od wymagań Klienta, podstawową wersję urządzenia CanLock można rozbudować  integrując z innymi, dodatkowymi komponentami i sensorami. Klienci mają do wyboru m.in. głośną, uniemożliwiającą kontynuację kradzieży syrenę, nowoczesny czujnik przechyłu chroniący przed kradzieżą na lawetę oraz aktami wandalizmu (np. próba wybicia szyby) oraz lokalizator GPS z funkcją antyzagłuszeniową.

 • Duża baza serwisowa i montażowa

CanLock to urządzenie w 100 procentach opracowane i produkowane w Polsce. Punkty montażu i serwisy gwarancyjne znajdują się w całej Polsce, dzięki czemu można szybko skontaktować się z Serwisantem w celu dokonania modyfikacji lub rozbudowy wersji wyposażeniowej.

https://www.youtube.com/watch?v=BiB5BVnRqPs
Tak działa CanLock w wersji PRO

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabezpieczeniu antykradzieżowym CanLock lub potrzebujesz rady, jak odpowiednio zabezpieczyć swoje auto przed kradzieżą, skontaktuj się z Naszymi Specjalistami.

Możesz to zrobić na kilka sposobów: napisz do Nas poprzez formularz kontaktowy, zadzwoń pod numer 732 080 889 lub kliknij na symbol słuchawki, znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu i zostaw swój numer telefonu. Oddzwonimy w przeciągu kilkudziesięciu sekund.

Szukasz większego Komfortu w samochodzie?

Wypełnij formularz a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie ofertę.

Odezwiemy się do Ciebie w niebawem!

Wybierz oddział

Wrocław

Warszawa

Szczecin