Focal P60 Limited Edition Porsche 911 – limitowana seria głośników!

Focal P60 Limited Edition Porsche 911 – jak się prezentuje? Posiadanie w samochodzie wysokiej jakości zestawu car audio zapewni nie tylko niesamowite doznania podczas podróżowania, ale może nawet podnieść wartość samochodu w przypadku sprzedaży. Coraz więcej właścicieli wysokiej klasy aut decyduje się na doposażenie pojazdu o wysokiej jakości wzmacniacz i głośniki. W ostatnim czasie na rynku pojawił się dedykowany zestaw car audio przeznaczony do Porsche 911. Jest to zestaw limitowany, którego wyprodukowano tylko 911 sztuk, oczywiście nawiązując do numeracji legendarnego modelu.

Focal P60 Limited Edition Porsche 911 – czym jest?

Focal P60 Limited Edition to wyjątkowy zestaw car audio stworzony we francuskich warsztatach Focal. Został zaprojektowany jako zestaw typu Plug & Play, idealnie pasujący do samochodów Porsche 911 (992).

Focal P60 Limited Edition Porsche 911
Focal P60 Limited Edition Porsche 911. Źródło: https://www.focal.com/pl/rozwiazania-car-audio/focal-inside/p60-limited-edition

Skład zestawu obejmuje dwa głośniki niskotonowe i trzy głośniki średniotonowe, które posiadają membranę typu „W”. Dodatkowo, w zestawie znajduje się para głośników wysokotonowych z odwróconą kopułką wykonaną z berylu. Te ekskluzywne technologie gwarantują niezrównaną precyzję dźwięku, neutralne brzmienie, mocny i dynamiczny bas oraz szeroką scenę dźwiękową. Montaż zestawu jest prosty i można go łatwo umieścić w miejscach dedykowanych do tego typu sprzętu w modelu Porsche 911.

Focal P60 Limited Edition Porsche 911 – kluczowe cechy

Dedykowany zestaw głośników do Porsche 911 odznacza się wyjątkowymi cechami i wysoką jakością wykonania – podobnie jak auto, do którego głośniki są przeznaczone. Poniżej prezentujemy krótką specyfikację techniczną zestawu Focal P60 Limited Edition do Porsche 911:

  • Edycja limitowana – powstało tylko 911 sztuk
  • Zestaw kompatybilny z Porsche 911 (992)
  • Zaprojektowano i wyprodukowano we Francji
  • Wykorzystanie unikalnych technologii Focal w celu zapewnienia najlepszych wrażeń dźwiękowych
  • Moc: głośnik niskotonowy 200 W, głośnik średniotonowy 100 W, głośnik wysokotonowy 100 W
  • Łatwy montaż w miejscach do tego przeznaczonych
  • Dźwiękowa sygnatura Focal
Focal P60 Limited Edition Porsche 911
Focal P60 Limited Edition Porsche 911. Źródło: https://www.focal.com/pl/rozwiazania-car-audio/focal-inside/p60-limited-edition

Focal P60 Limited Edition Porsche 911 – wygłuszanie samochodu

Oszczędności na materiałach wygłuszających stanowią problem nie tylko w najtańszych samochodach. Producenci aut z wyższej klasy coraz częściej decydują się właśnie na tego typu oszczędności, mimo że ich auta są sprzedawane z obietnicą wyższego komfortu jazdy. Redukcja ilości materiałów izolacyjnych ma zatem wpływ nie tylko na oszczędności finansowe i skrócenie czasu produkcji. Skutkiem ubocznym stosowania prawidłowego wygłuszania jest także wzrost masy samochodu, co przekłada się na jego osiągi, zużycie paliwa i emisję szkodliwych substancji. W dzisiejszych czasach, gdy Unia Europejska narzuca producentom samochodów coraz bardziej rygorystyczne normy dotyczące środowiska, jest to szczególnie istotne.

Focal P60 Limited Edition Porsche 911 - wygłuszanie samochodu
Odpowiednie wygłuszenie samochodu to podstawa dla systemów car audio.

W przypadku kiepsko wygłuszonych aut dużym problemem jest wpływ hałasu na koncentrację podczas jazdy samochodem. Kierowcy często nie zdają sobie sprawy z tego, jak np. jednostajne, długotrwałe, przenikliwe, rozpraszające, mające miejsce w nieodpowiednim miejscu lub czasie dźwięki, negatywnie wpływają na zdolności motoryczne i ocenę sytuacji na drodze.

Oprócz zastosowania wysokiej jakości zestawu Car Audio Focal P60 Limited Edition, samochód taki jak Porsche 911 trzeba również odpowiednio wyciszyć. Zajmują się tym wyspecjalizowane pracownie, takie jak Top-Auto Wrocław.

Focal P60 Limited Edition Porsche 911 – dostępne w Top-Auto Wrocław

Unikalny zestaw nagłośnieniowy Focal P60 Limited Edition dostępny jest w Serwisie Top-Auto Wrocław. Jeśli posiadasz Porsche 911 i chcesz polepszyć doznania z jazdy samochodem, zgłoś się do Nas!

Focal P60 Limited Edition – Top-Auto Wrocław

Dowiedz się więcej:

Szukasz większego Komfortu w samochodzie?

Wypełnij formularz a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie ofertę.

Odezwiemy się do Ciebie w niebawem!

Wybierz oddział

Wrocław

Warszawa

Szczecin