Audi Q3 – WYCISZENIE, WYGŁUSZENIE SAMOCHODU – WROCŁAW | WARSZAWA

Audi Q3 - wygłuszanie aut Wrocław

W klasie kompakt znajdziemy całkiem sporo propozycji SUV-ów, które nie tylko świetnie jeżdżą, ale również świetnie wyglądają. W tym segmencie panuje duża konkurencja, jednak Audi Q3 również ma klientom dużo do zaoferowania. Właściciel takiego auta odwiedził niedawno Serwis Top-Auto Wrocław | Warszawa w celu poprawy komfortu podróżowania poprzez odpowiednie wygłuszenie auta.

Audi Q3 - wygłuszanie auta Wrocław
Audi Q3 – wyciszanie auta Wrocław | Warszawa, Źródło: https://motofakty.pl/samochody/zdjecia/audi/q3/ii-2018-teraz/audi-q3/20/#galeria

Wśród dobrych wiadomości dla miłośników modelu Q3 możemy wymienić fakt, że nowa generacja nie jest już tak ciasna. Samochód wydłużył się aż o 97mm i 18mm na szerokość. W połączeniu ze zmienionym rozstawem osi, który teraz wynosi 77mm, daje to całkiem wygodną przestrzeń, którą bez problemu może podróżować cztero-, a nawet pięcioosobowa rodzina.

Audi Q3 - wygłuszanie auta Wrocław
Audi Q3 – wygłuszanie auta Wrocław | Warszawa, Źródło: https://motofakty.pl/samochody/zdjecia/audi/q3/ii-2018-teraz/audi-q3/20/#galeria

W tym konkretnym modelu Audi Q3 zastosowano silnik, który wcześniej doskonale sprawdził się w aucie marki VW Golf. To 1,5- litrowe TSI o mocy 150 KM, co w zupełności wystarcza do codziennego użytkowania. Napęd przenoszony jest przez 7-biegową skrzynię S-Tronic, która pracuje płynnie i dobrze przewiduje zamiary kierowcy. Co ważne, silnik od Volkswagena dobrze spisuje się w trasie, a dzięki turbo kierowca nie ma problemu z wyprzedzaniem.

Audi Q3 – wygłuszanie auta Wrocław | Warszawa

Kokpit na pierwszy rzut oka robi dobre wrażenie – uwagę przykuwają przede wszystkim cyfrowe zegary. Na przekór modzie ubierania wszystkiego w panele dotykowe, Audi postanowiło zachować klasyczne pokrętło do zmiany głośności i „klasyczny” panel klimatyzacji.

Audi Q3 - wygłuszanie auta Wrocław
Audi Q3 – wyciszanie auta Wrocław | Warszawa, Źródło: https://motofakty.pl/samochody/zdjecia/audi/q3/ii-2018-teraz/audi-q3/20/#galeria

Mankamentem może być fakt, że silnik TSI nieznacznie hałasuje, zwłaszcza w trasie. W przypadku dalekich podróży, jest to bardzo hałaśliwe. Z tego powodu warto zainwestować w odpowiednie wygłuszanie auta, tak jak zrobił to właściciel tego modelu. Zapraszamy do Top-Auto Wrocław | Warszawa.

Poniżej, na przykładzie Toyoty RAV4 możemy zobaczyć, jak niskiej jakości w porównaniu do standardów Top-Auto jest w obecnych czasach fabryczne wygłuszenie aut:

Dlaczego wygłuszanie auta jest tak ważne? Odpowiada Ekspert Top-Auto Wrocław | Warszawa

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń pod numer telefonu 732 082 273 lub kliknij w poniższy przycisk:

Dowiedz się więcej:

Szukasz większego Komfortu w samochodzie?

Wypełnij formularz a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie ofertę.

Odezwiemy się do Ciebie w niebawem!

Wybierz oddział

Wrocław

Warszawa

Szczecin