BMW 7 – WYCISZENIE, WYGŁUSZENIE SAMOCHODU – WROCŁAW | WARSZAWA

Wyciszanie samochodu wrocław bmw 7

Odpowiednie wyciszenie samochodu może być koniecznością nawet w przypadku najbardziej nowoczesnych aut. W naszym serwisie Top-Auto Wrocław | Warszawa stale gościmy modele marek Premium, które – mimo komfortowego wnętrza – nadal mogą wymagać zastosowania materiałów wygłuszających. Tym razem Nasi Specjaliści wzięli na warsztat BMW 7. 

Wyciszanie samochodu – dlaczego warto?

Stosując dodatkową warstwę izolacji akustycznej znacznie podnosimy komfort jazdy. To najczęstszy powód, dla którego klienci odwiedzają serwis Top-Auto Wrocław | Warszawa. Jest to ważne zwłaszcza wtedy, gdy auto operuje na dłuższych trasach.

BMW 7 – WYCISZENIE, WYGŁUSZENIE SAMOCHODU – WROCŁAW | WARSZAWA

Poza redukcją hałasu, obecnie stosowane materiały izolacyjne pozwalają też wyeliminować zbędne drgania. W miarę upływu czasu pojawia się ich coraz więcej, dlatego zastosowanie odpowiednich materiałów wyciszających może znacznie poprawić samopoczucie kierowcy i pasażerów. Dodatkowo, wyciszenie samochodu to bardzo istotna kwestia w kontekście montażu nowoczesnego sprzętu grającego – odpowiednia izolacja akustyczna pozwoli wydobyć z głośników najczystszy dźwięk.

Wyciszanie samochodu Wrocław BMW 7
BMW 7 – WYCISZENIE, WYGŁUSZENIE SAMOCHODU – WROCŁAW | WARSZAWA

Masz BMW 7 i chcesz profesjonalnie wyciszyć swoje auto? Zadzwoń pod numer 732 082 273 lub przejdź do formularza kontaktowego, a Nasi Specjaliści skontaktują się z Tobą niezwłocznie.

Wyciszanie samochodu – jakich materiałów używamy?

Na rynku istnieje wiele rodzajów materiałów wygłuszających, przy czym najlepiej sprawdzają się kombinacje poszczególnych typów tworzyw. Serwisanci Top-Auto Wrocław | Warszawa używają mat i pianek najwyższej jakości i tak też było w procesie wygłuszania samochodu marki BMW 7. Zastosowano m.in. matę tłumiącą Dynamat Xtreme czy piankę termo-akustyczną Dynamat Hoodliner – wyżej wymienione produkty, w połączeniu z wysoką jakością montażu, pozwoliły osiągnąć naprawdę zadowalające efekty.

Wyciszanie samochodu Wrocław BMW 7
BMW 7 – WYCISZENIE, WYGŁUSZENIE SAMOCHODU – WROCŁAW | WARSZAWA
Wyciszanie samochodu Wrocław BMW 7
BMW 7 – WYCISZENIE, WYGŁUSZENIE SAMOCHODU – WROCŁAW | WARSZAWA

Wyciszanie samochodu – efekty

Efekty zabiegu wyciszania samochodu zależą od wielu czynników. Jeśli usługa została wykonana profesjonalnie, to hałas w samochodzie spada najczęściej o 2-3 decybele. Czy to dużo? Zdecydowanie tak. Pamiętajmy, że skala natężenia dźwięku jest skalą logarytmiczną. W dużym skrócie oznacza to, że zakładając wyżej wymienioną wartość, po zabiegu wygłuszania w aucie jest kilka razy ciszej.

Wyciszanie samochodu – czy warto robić to samodzielnie?

W sieci można znaleźć wiele poradników na ten temat – wystarczy wpisać hasło „wyciszanie samochodu wrocław” w wyszukiwarkę internetową. Cała trudność przy wykonywaniu tego zabiegu samodzielnie polega na tym, że zwykle trzeba zdemontować bardzo wiele elementów. Jeśli nie mamy odpowiedniej wprawy to istnieje duża szansa, że coś uszkodzimy. Poza tym, specjaliści w dziedzinie wygłuszania samochodów, przed przystąpieniem do pracy oceniają bardzo wiele czynników, o istnieniu których domorosły mechanik może po prostu nie wiedzieć.

Wyciszanie samochodu Wrocław BMW 7
BMW 7 – WYCISZENIE, WYGŁUSZENIE SAMOCHODU – WROCŁAW | WARSZAWA

Biorąc pod uwagę wyżej wymienione kwestie można jasno powiedzieć, że zadanie wyciszenia samochodu warto powierzyć fachowcom. Na rynku istnieje duża liczba tego typu serwisów, a jednym z ciekawszych jest Top-Auto Wrocław – warsztat, który ma dostęp do najnowszych narzędzi pomiarowych oraz materiałów wygłuszających z najwyższej półki.

Top-Auto Wrocław - orły motoryzacji 2020
Top-Auto Wrocław | Warszawa to profesjonaliści w dziedzinie wygłuszania samochodów z wieloletnim doświadczeniem.

W Serwisie Top-Auto oferujemy profesjonalną usługę wygłuszania samochodów. Sprawdzimy, skąd dobiega hałas i zaproponujemy najlepsze rozwiązania wraz z usługą profesjonalnego montażu.

Aby dowiedzieć się więcej na temat wygłuszania samochodów, skontaktuj się z Naszymi Specjalistami. Możesz to zrobić dzwoniąc pod numer telefonu 732 082 273 lub wypełniając formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

Szukasz większego Komfortu w samochodzie?

Wypełnij formularz a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie ofertę.

Odezwiemy się do Ciebie w niebawem!

Wybierz oddział

Wrocław

Warszawa

Szczecin