Subaru BRZ – WYCISZENIE, WYGŁUSZENIE SAMOCHODU – WROCŁAW | WARSZAWA

Subrazu BRZ - wyciszanie auta Wrocław

W Serwisie Top-Auto Wrocław | Warszawa goszczą różne auta, jednak większy uśmiech na twarzy i przyspieszone bicie serca powodują u nas samochody sportowe. Cieszymy się, kiedy do serwisu przyjeżdżają właściciele właśnie takich samochodów. Tym razem wzięliśmy na warsztat Subaru BRZ i przeprowadziliśmy skomplikowany zabieg, jakim jest wygłuszanie auta.

Subaru BRZ - wygłuszanie auta Wrocław
SubSubaru BRZ – WYCISZENIE, WYGŁUSZENIE SAMOCHODU – WROCŁAW | WARSZAWAaru BRZ – wyciszanie auta Wrocław. Źródło: https://autogen.pl/gallery-620,7-subaru-brz.html

Do tej pory znalezienie sportowego auta z tylnym napędem w przyzwoitej cenie było zadaniem niemal niemożliwym. Subaru wraz z Toyotą stworzyły ciekawą alternatywę  dla królujących na rynku, przednionapędowych aut wspomaganych komputerowo.

Jak już wspomnieliśmy, samochód powstał przy współpracy z Toyotą, która odpowiadała m.in. za stylistykę auta. Patrząc na Subaru BRZ trudno nie dostrzec nawiązań do starszych modeli Tpypty. Przód auta nieco przypomina ten, jaki znajdziemy w Toyocie S2000, tył natomiast nawiązuje do Toyoty Celica.

Subaru BRZ - wygłuszanie auta Wrocław
Subaru BRZ – WYCISZENIE, WYGŁUSZENIE SAMOCHODU – WROCŁAW | WARSZAWA. Źródło: https://autogen.pl/gallery-620,7-subaru-brz.html

Subaru BRZ – wygłuszanie auta Wrocław

Mimo nawiązań stylistycznych do starszych modeli Toyoty, Subaru BRZ to technicznie zupełnie nowy samochód. Ascetyczne wnętrze tego auta przypomina nam, że jest to typowo sportowe auto. Kubełkowe fotele są bardzo nisko osadzone – zajmując pozycję za kierownicą dosłownie „leżymy” na ziemi.Może się wydawać, że są niewygodne, jednak po przejechaniu kilku kilometrów można przekonać się, że trzymanie boczne jest tu znakomite. Wykończenie wnętrza Subaru BRZ stoi na wysokim poziomie – nie znajdziemy tutaj sztucznych, twardych plastików, znanych z azjatyckich sportowych samochodów. Deska rozdzielcza pokryta jest przyjemnym materiałem przypominającym mieszankę gumy i skóry, a prawdziwą skórą obszyte są m.in. boczki w drzwiach.

Subaru BRZ - wygłuszanie auta Wrocław
Subaru BRZ – WYCISZENIE, WYGŁUSZENIE SAMOCHODU – WROCŁAW | WARSZAWA. Źródło: https://autogen.pl/gallery-620,7-subaru-brz.html

Sercem Subaru BRZ jest dwulitrowa, wolnossąca jednostka o mocy 200 KM, a jeśli chodzi o skrzynię biegów to mamy do dyspozycji znakomity automat oraz – dla ortodoksyjnych fanów – skrzynię manualną. Silnik samochodu zapewnia przyzwoite osiągi – rozpędza samochód do setki w niespełna 8 sekund.

Subaru BRZ - wygłuszanie auta Wrocław
Subaru BRZ – WYCISZENIE, WYGŁUSZENIE SAMOCHODU – WROCŁAW | WARSZAWA. Źródło: https://autogen.pl/gallery-620,7-subaru-brz.html

Samochody sportowe zwykle mają małą ilość materiałów wygłuszających, głównie ze względu na ich masę. Dodatkowo, mocne silniki generują sporo hałasu. W tym egzemplarzu Subaru BRZ zdecydowaliśmy się na pełne wygłuszanie auta. Maty wyciszające zastosowaliśmy m.in. na podłodze i bagażniku, nadkolach, komorze silnika oraz podsufitce. Efektem naszej pracy jest kilkukrotne zmniejszenie natężenia hałasu w kabinie.

Poniżej, na przykładzie Toyoty RAV4 możemy zobaczyć, jak niskiej jakości w porównaniu do standardów Top-Auto jest w obecnych czasach fabryczne wygłuszenie aut:

Dlaczego wygłuszanie auta jest tak ważne? Odpowiada Ekspert Top-Auto Wrocław | Warszawa

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń pod numer telefonu 732 082 273 lub kliknij w poniższy przycisk:

Dowiedz się więcej:

Szukasz większego Komfortu w samochodzie?

Wypełnij formularz a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie ofertę.

Odezwiemy się do Ciebie w niebawem!

Wybierz oddział

Wrocław

Warszawa

Szczecin