BMW X7 – WYCISZENIE, WYGŁUSZENIE SAMOCHODU – WROCŁAW | WARSZAWA

Wyciszanie samochodu Wrocław BMW X7

W ostatnich dniach Nasz Serwis odwiedzają głównie auta produkcji niemieckiej. Tym razem, na wyciszenie swojego samochodu zdecydował się właściciel BMW X7. Niektórzy mogą zastanawiać się, czy tego typu zabieg w modelach marek Premium jest w ogóle potrzebny. Takie auta są przecież znane z najlepszego wyposażenia i komponentów najwyższej jakości. Dzisiaj odpowiemy na pytanie: jak wyciszanie samochodu może zmienić komfort jazdy w pojazdach najlepszych marek?

Wyciszanie samochodu – dlaczego jest to potrzebne?

Przy produkcji danego samochodu, koncerny motoryzacyjne muszą brać pod uwagę szereg obostrzeń i norm, głównie środowiskowych. Dla producentów  liczą się przede wszystkim  wysokie oceny w testach zderzeniowych oraz niska emisja spalin. Aby obniżyć spalanie,  konstruktorzy fundują samochodom swego rodzaju kurację odchudzają, najczęściej oszczędzając na materiałach wygłuszających.

Wyciszanie samochodu Wrocław - BMW X7
BMW X7 – WYCISZENIE, WYGŁUSZENIE SAMOCHODU – WROCŁAW | WARSZAWA

Masz BMW X7 i chcesz profesjonalnie wyciszyć swoje auto? Zadzwoń pod numer 732 082 273 lub przejdź do formularza kontaktowego, a Nasi Specjaliści skontaktują się z Tobą niezwłocznie.

Im niższa półka cenowa auta, tym rzecz jasna gorzej. Jednak problem ten dotyczy również pojazdów Premium. A takim bez wątpienia jest BMW X7, które Nasi Specjaliści mieli okazję niedawno gościć w Serwisie Top-Auto Wrocław | Warszawa.

Wyciszanie samochodu Wrocław - BMW X7
BMW X7 – WYCISZENIE, WYGŁUSZENIE SAMOCHODU – WROCŁAW | WARSZAWA

Wyciszanie samochodu – na co zwracamy uwagę?

Głównym źródłem hałasu w kabinie są trące o podłoże koła i to właśnie od nadkoli należy zacząć proces wyciszania samochodu. Nie jest to proste zadanie, ponieważ przy montażu mat wygłuszających należy zdemontować wiele elementów konstrukcyjnych samochodu. Z przodu przeszkadzają liczne wiązki i elementy elektryczne, z tyłu natomiast – kanapa, mocowania pasów bezpieczeństwa oraz podłoga bagażnika.

Zobacz też: Wyciszanie samochodu we Wrocławiu. TOP6 cennych rad.

Przy wyciszaniu drzwi trzeba usunąć boczki oraz pozbyć się folii zabezpieczającej, co samo w sobie nie jest łatwym zadaniem. Przy takiej operacji, Specjaliści z Top-Auto Wrocław | Warszawa muszą ponadto szczególnie uważać na wszelkie linki, cięgna i inne ruchome elementy.

Wyciszanie samochodu Wrocław - BMW X7
BMW X7 – WYCISZENIE, WYGŁUSZENIE SAMOCHODU – WROCŁAW | WARSZAWA

Wyciszanie samochodu wymaga również wyłożenia podłogi pojazdu specjalnymi matami. To skomplikowana operacja, ponieważ trzeba pozbyć się całej wykładziny, tunelu centralnego, progów drzwiowych oraz obudów nadkoli.  

Aby zredukować szum w kabinie, warto również odpowiednio zająć się dachem. Tutaj stosuje się specjalne maty i pianki wygłuszające, np. Dynamat Xtreme lub Dynamat Hoodliner.  Przy wykonywaniu tego zabiegu należy uważać na podsufitkę – w większości przypadków jest to element podatny na odkształcenia i z tendencją do opadania.

Wyciszanie samochodu – zaufaj Specjalistom

Mimo, że w Internecie znajdziemy serię poradników o tym, jak zamontować materiały wygłuszające, to jednak z tego artykułu jasno wynika, że wyciszanie samochodu nie jest takie proste. Te zabiegi generują naprawdę wiele problemów, z którymi domorosły mechanik z pewnością sobie nie poradzi.

Wyciszanie samochodu Wrocław - BMW X7
BMW X7 – WYCISZENIE, WYGŁUSZENIE SAMOCHODU – WROCŁAW | WARSZAWA

Łatwo można coś uszkodzić, a to generuje jeszcze większe kłopoty. W efekcie i tak trzeba będzie odwiedzić profesjonalny serwis. Muszą o tym pamiętać zwłaszcza właściciele samochodów Premium, w których nawet błahe części mogą kosztować majątek.

W Serwisie Top-Auto Wrocław | Warszawa oferujemy montaż materiałów wygłuszających najwyższej klasy, jednocześnie zachowując najwyższe standardy jakości. Nasi Specjaliści to ludzie z pasją i sukcesami w dziedzinie car audio.

BMW X7 – WYCISZENIE, WYGŁUSZENIE SAMOCHODU – WROCŁAW | WARSZAWA

Dysponujemy odpowiednim sprzętem diagnostycznym, przed przystąpieniem do pracy dokładnie analizujemy i sprawdzamy, skąd dobiega hałas. Wszystko po to, aby Nasi Klienci wychodzili od Nas maksymalnie zadowoleni. Przyjedź do Top-Auto Wrocław | Warszawa i przekonaj się, że to nie są tylko puste słowa.

BMW X7 – WYCISZENIE, WYGŁUSZENIE SAMOCHODU – WROCŁAW | WARSZAWA

W Serwisie Top-Auto oferujemy profesjonalną usługę wygłuszania samochodów. Sprawdzimy, skąd dobiega hałas i zaproponujemy najlepsze rozwiązania wraz z usługą profesjonalnego montażu.

Aby dowiedzieć się więcej na temat wygłuszania samochodów, skontaktuj się z Naszymi Specjalistami. Możesz to zrobić dzwoniąc pod numer telefonu 732 082 273 lub wypełniając formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

Szukasz większego Komfortu w samochodzie?

Wypełnij formularz a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie ofertę.

Odezwiemy się do Ciebie w niebawem!

Wybierz oddział

Wrocław

Warszawa

Szczecin