BMW 3 G20 – wygłuszenie, nagłośnienie i zabezpieczenie przed kradzieżą CANLOCK

BMW 3 G20

BMW 3 G20. BMW serii 3 doczekało się najnowszej generacji – warto pamiętać, że historia tego modelu zaczęła się aż 45 lat temu! Przez ten czas samochód stał się bardziej bezpieczny, komfortowy, doskonale wyposażony i wciąż imponuje swoimi doskonałymi właściwościami jezdnymi. Właściciel właśnie takiego modelu odwiedził nasz serwis Top-Auto w celu poprawy wygłuszenia, wymiany fabrycznego car audio oraz montażu dodatkowego zabezpieczenia antykradzieżowego CANLOCK.

BMW 3 G20 – czy to najlepsze BMW w historii?

Pod względem wyglądu, BMW 3 G20 coraz bardziej przypomina BMW serii 5, co nadaje jej prestiżowy sznyt samochodu klasy premium, mimo że wciąż jest to samochód klasy średniej. W porównaniu do poprzednika, pojazd wydłużył się i nieco poszerzył, a projektanci zwiększyli również rozstaw osi, co przekłada się na jeszcze większą przestrzeń wewnątrz. Dodatkowo, należy zauważyć ograniczenie masy samochodu oraz poprawioną aerodynamikę, co w połączeniu ze zoptymalizowanymi jednostkami napędowymi przekłada się na niższe zużycie paliwa. Dla entuzjastów ekonomicznej jazdy, wreszcie dostępne są wersje hybrydowe, które umożliwiają jazdę na czysto elektrycznym trybie, choć na krótkim dystansie.

Tradycyjnie, BMW słynie z projektowania samochodów z doskonałymi układami jezdnymi i najnowsza seria BMW 3 G20 nie jest tu wyjątkiem. Idealne rozłożenie masy w połączeniu z precyzyjnie dostrojonym zawieszeniem zapewnia doskonałą przyczepność na zakrętach i stabilność przy wysokich prędkościach. Eleganckie nadwozie doskonale współgra z gustownym wnętrzem, które oferuje najnowsze technologicznie rozwiązania. BMW G20 wprowadza siódmą generację systemu iDrive, który zachęca użytkowników większymi ekranami i dodatkowymi funkcjami.

BMW 3 G20 – wygłuszenie, nagłośnienie i zabezpieczenie przed kradzieżą CANLOCK
BMW 3 G20 – wygłuszenie, nagłośnienie i zabezpieczenie przed kradzieżą CANLOCK

W podstawowej wersji BMW 3 G20 standardowe wyposażenie obejmuje m.in. regulowane fotele przednie, automatyczną klimatyzację, skórzaną kierownicę z przyciskami wielofunkcyjnymi, tempomat, zestaw głośnomówiący z portem USB, welurowe dywaniki, diodowe reflektory oraz centralny wyświetlacz BMW Live Cockpit z dotykowym ekranem o przekątnej 8,8 cala. Dodatkowo, seryjnie wersja sedan jest wyposażona w 16-calowe koła aluminiowe, a kombi ma 17-calowe felgi.

BMW 3 G20 – poprawa wygłuszenia, car audio i zabezpieczenie antykradzieżowe CANLOCK

Jeśli chodzi o fabryczny system audio, to wymieniliśmy wszystkie pierwotnie zainstalowane głośniki, subwoofery oraz cyfrowy wzmacniacz. Skorzystaliśmy z dedykowanego zestawu Plug&Play francuskiej firmy Focal, która zapewnia rewelacyjną jakość za przyzwoite pieniądze. Aby nowo zainstalowane głośniki grały naprawdę perfekcyjnie, konieczne było poza tym kompleksowe wygłuszenie drzwi. W tym przypadku skorzystaliśmy z mat wygłuszających ukraińskiej firmy CTK.

BMW 3 G20 – wygłuszenie, nagłośnienie i zabezpieczenie przed kradzieżą CANLOCK

Przeczytaj więcej naszych artykułów:

Szukasz większego Komfortu w samochodzie?

Wypełnij formularz a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie ofertę.

Odezwiemy się do Ciebie w niebawem!

Wybierz oddział

Wrocław

Warszawa

Szczecin